23. Děkuji

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:41

Dosažená cena: 21 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (41)

11 300 Kč9.12.2025 18:25:58
10 800 Kč9.12.2025 18:23:29 (limit 9.12.2025 18:23:25)
10 300 Kč9.12.2025 18:23:29 (limit 9.12.2025 18:23:29)
8 400 Kč9.12.2025 18:23:09 (limit 9.12.2025 18:23:09)
8 100 Kč9.12.2025 18:22:26
7 800 Kč9.12.2025 18:20:29
7 500 Kč9.12.2025 18:18:05
7 200 Kč9.12.2025 18:11:05
6 900 Kč9.12.2025 18:04:19
6 600 Kč9.12.2025 18:02:27
6 300 Kč9.12.2025 18:01:46
6 000 Kč9.12.2025 18:01:03 (limit 9.12.2025 18:00:45)
6 000 Kč9.12.2025 18:01:03
5 700 Kč9.12.2025 18:00:36 (limit 9.12.2025 18:00:19)
5 700 Kč9.12.2025 18:00:36