Signováno vpravo dole.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 21 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)
| 11 300 Kč | 9.12.2025 18:25:58 |
| 10 800 Kč | 9.12.2025 18:23:29 (limit 9.12.2025 18:23:25) |
| 10 300 Kč | 9.12.2025 18:23:29 (limit 9.12.2025 18:23:29) |
| 8 400 Kč | 9.12.2025 18:23:09 (limit 9.12.2025 18:23:09) |
| 8 100 Kč | 9.12.2025 18:22:26 |
| 7 800 Kč | 9.12.2025 18:20:29 |
| 7 500 Kč | 9.12.2025 18:18:05 |
| 7 200 Kč | 9.12.2025 18:11:05 |
| 6 900 Kč | 9.12.2025 18:04:19 |
| 6 600 Kč | 9.12.2025 18:02:27 |
| 6 300 Kč | 9.12.2025 18:01:46 |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 18:01:03 (limit 9.12.2025 18:00:45) |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 18:01:03 |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 18:00:36 (limit 9.12.2025 18:00:19) |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 18:00:36 |