3. Zápas s maskou

Autor: Adolf Zábranský
(1909)

Technika: Tempera
Výška: 47 cm, šířka: 65 cm, rámování: 68 x 65,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:12

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (32)

14 100 Kč17.1.2022 18:07:38 (limit 15.1.2022 12:51:15)
13 600 Kč17.1.2022 18:07:38
13 100 Kč17.1.2022 18:03:31 (limit 15.1.2022 12:51:15)
12 600 Kč17.1.2022 18:03:31
12 100 Kč17.1.2022 18:02:09 (limit 15.1.2022 12:51:15)
11 600 Kč17.1.2022 18:02:09
11 100 Kč17.1.2022 18:00:55 (limit 15.1.2022 12:51:15)
10 600 Kč17.1.2022 18:00:55
10 100 Kč17.1.2022 17:57:10 (limit 15.1.2022 12:51:15)
9 800 Kč17.1.2022 17:57:10
9 500 Kč17.1.2022 17:44:47 (limit 15.1.2022 12:51:15)
9 200 Kč17.1.2022 17:44:47
6 200 Kč17.1.2022 15:23:25 (limit 15.1.2022 12:51:15)
5 900 Kč17.1.2022 15:23:25
5 600 Kč15.1.2022 12:51:15 (limit 15.1.2022 12:51:15)