Technika: Tempera
Výška: 47 cm, šířka: 65 cm, rámování: 68 x 65,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:12
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč