99. Recyklovaná členka greenpeace

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 62 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 19:44

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (57)

54 000 Kč13.2.2023 19:39:04 (limit 13.2.2023 19:38:08)
53 000 Kč13.2.2023 19:39:04
52 000 Kč13.2.2023 19:39:01 (limit 13.2.2023 19:38:08)
51 000 Kč13.2.2023 19:39:01
50 000 Kč13.2.2023 19:38:58 (limit 13.2.2023 19:38:08)
49 500 Kč13.2.2023 19:38:58
49 000 Kč13.2.2023 19:36:57 (limit 13.2.2023 19:32:09)
48 500 Kč13.2.2023 19:36:57
48 000 Kč13.2.2023 19:33:42 (limit 13.2.2023 19:32:09)
47 500 Kč13.2.2023 19:33:42
47 000 Kč13.2.2023 19:33:39 (limit 13.2.2023 19:32:09)
46 500 Kč13.2.2023 19:33:38
46 000 Kč13.2.2023 19:33:35 (limit 13.2.2023 19:32:09)
45 500 Kč13.2.2023 19:33:35
45 000 Kč13.2.2023 19:33:33 (limit 13.2.2023 19:32:09)