Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 62 x 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.02.2023 19:44
Dosažená cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (57)