99. Recyklovaná členka greenpeace

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936)

Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 62 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 19:44

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (57)

44 500 Kč13.2.2023 19:33:33
44 000 Kč13.2.2023 19:29:16 (limit 13.2.2023 17:06:49)
43 500 Kč13.2.2023 19:29:16
43 000 Kč13.2.2023 19:29:09 (limit 13.2.2023 17:06:49)
42 500 Kč13.2.2023 19:29:09
42 000 Kč13.2.2023 17:06:49 (limit 13.2.2023 17:06:49)
41 500 Kč13.2.2023 16:10:44
41 000 Kč1.2.2023 17:28:26
20 000 Kč1.2.2023 17:28:26 (limit 1.2.2023 16:12:17)
16 000 Kč1.2.2023 16:12:17 (limit 1.2.2023 16:12:17)
15 500 Kč31.1.2023 17:55:03 (limit 29.1.2023 13:13:54)
15 500 Kč31.1.2023 17:55:03
15 000 Kč29.1.2023 13:13:43
14 500 Kč29.1.2023 12:56:25
14 000 Kč29.1.2023 12:56:23 (limit 29.1.2023 08:32:11)