91. Sedm stromů

Autor: Josef Velčovský
(1945)

Josef Velčovský
Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku.
Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, ateliér monumentální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze a u S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Byl na stáži v Bretagni a Provenci. Věnuje se volné grafice, kresbě, knižní i časopisecké ilustraci a malbě, kde navázal na tradice české imaginativní malby.
Technika: Olej na desce
Výška: 22 cm, šířka: 27 cm, rámování: 36,5 x 41,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.10.2021 19:43

Dosažená cena: 60 110 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (118)

16 200 Kč23.9.2021 17:37:26 (limit 22.9.2021 16:33:49)
15 700 Kč23.9.2021 17:37:26
15 200 Kč23.9.2021 17:37:23 (limit 22.9.2021 16:33:49)
14 700 Kč23.9.2021 17:37:23
14 200 Kč23.9.2021 17:37:21 (limit 22.9.2021 16:33:49)
13 700 Kč23.9.2021 17:37:21
13 200 Kč23.9.2021 17:37:19 (limit 22.9.2021 16:33:49)
12 700 Kč23.9.2021 17:37:19
12 200 Kč23.9.2021 17:37:17 (limit 22.9.2021 16:33:49)
11 700 Kč23.9.2021 17:37:17
11 200 Kč23.9.2021 17:37:15 (limit 22.9.2021 16:33:49)
10 700 Kč23.9.2021 17:37:15
10 200 Kč23.9.2021 17:37:11 (limit 22.9.2021 16:33:49)
9 900 Kč23.9.2021 17:37:11
9 600 Kč22.9.2021 16:33:49 (limit 22.9.2021 16:33:49)