Josef Velčovský
Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku.
Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, ateliér monumentální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze a u S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Byl na stáži v Bretagni a Provenci. Věnuje se volné grafice, kresbě, knižní i časopisecké ilustraci a malbě, kde navázal na tradice české imaginativní malby.
Technika: Olej na desce
Výška: 22 cm, šířka: 27 cm, rámování: 36,5 x 41,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.10.2021 19:43
Dosažená cena: 60 110 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (118)