Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 66 x 85 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:06
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (6)