80. Postavy

Autor: Josef Váchal
(1884)

Kategorie: Grafiky

SBarevný dřevoryt, signováno tužkou PD.
Technika: Dřevoryt
Výška: 29 cm, šířka: 17 cm, rámování: 56,5 x 43,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:19

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 5 000 Kč