Signováno vlevo dole, mírně restaurovaná malba, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 99 cm, rámování: 85,5 x 104,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:53
Dosažená cena: 12 750 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (39)