Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 87 cm, rámování: 74 x 102,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:45
Dosažená cena: 32 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (72)