25. Koně a chlapec

Autor: Ludvík Vacátko
(1873)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 87 cm, rámování: 74 x 102,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:45

Dosažená cena: 32 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (72)

5 900 Kč18.10.2022 06:27:12 (limit 18.10.2022 00:18:50)
5 600 Kč18.10.2022 06:27:12
5 300 Kč18.10.2022 06:27:09 (limit 18.10.2022 00:18:50)
5 000 Kč18.10.2022 06:27:09
4 800 Kč18.10.2022 00:18:50 (limit 18.10.2022 00:18:50)
4 600 Kč18.10.2022 00:18:50 (limit 13.10.2022 14:24:02)
3 200 Kč18.10.2022 00:18:24 (limit 13.10.2022 14:24:02)
3 000 Kč18.10.2022 00:18:24
2 800 Kč11.10.2022 14:57:10 (limit 10.10.2022 11:20:31)
2 600 Kč11.10.2022 14:57:10
2 400 Kč10.10.2022 11:20:17
2 200 Kč6.10.2022 23:52:49