Technika: Olej sololit
Výška: 51,5 cm, šířka: 83,5 cm, rámování: 70 x 100 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 19:09
Dosažená cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč