23. Noční město

Autor: Karel Vaca
(1919)

Technika: Olej sololit
Výška: 51,5 cm, šířka: 83,5 cm, rámování: 70 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 19:09

Dosažená cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (67)

23 500 Kč24.4.2023 18:57:26
23 000 Kč24.4.2023 18:56:53
22 500 Kč24.4.2023 18:56:26
22 000 Kč24.4.2023 18:55:05
21 500 Kč24.4.2023 18:54:17
21 000 Kč24.4.2023 18:50:08 (limit 24.4.2023 18:32:12)
21 000 Kč24.4.2023 18:50:08
20 500 Kč24.4.2023 18:46:18 (limit 24.4.2023 18:32:12)
20 000 Kč24.4.2023 18:46:18
19 500 Kč24.4.2023 18:46:15 (limit 24.4.2023 18:32:12)
19 000 Kč24.4.2023 18:46:15
18 500 Kč24.4.2023 18:42:35 (limit 24.4.2023 18:32:12)
18 000 Kč24.4.2023 18:42:35
17 500 Kč24.4.2023 18:39:19 (limit 24.4.2023 18:32:12)
17 000 Kč24.4.2023 18:39:18