Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 42 cm, rámování: 65,5 x 55,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.12.2023 20:39
Dosažená cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč