85. Podzimní krajina - Kameničky - velký formát

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 78,5 cm, šířka: 91,5 cm, rámování: 98 x 110 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:25

Dosažená cena: 27 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (30)

27 300 Kč9.12.2025 19:20:43 (limit 9.12.2025 17:33:31)
27 000 Kč9.12.2025 19:20:43
26 500 Kč9.12.2025 19:18:13 (limit 9.12.2025 17:33:31)
26 000 Kč9.12.2025 19:18:13
25 500 Kč9.12.2025 17:33:31 (limit 9.12.2025 17:33:31)
25 000 Kč9.12.2025 17:33:31 (limit 7.12.2025 11:38:19)
23 200 Kč9.12.2025 17:33:19 (limit 7.12.2025 11:38:19)
22 700 Kč9.12.2025 17:33:19
22 200 Kč9.12.2025 17:33:06 (limit 7.12.2025 11:38:19)
21 700 Kč9.12.2025 17:33:06 (limit 9.12.2025 17:33:06)
17 400 Kč9.12.2025 17:25:00 (limit 7.12.2025 11:38:19)
16 900 Kč9.12.2025 17:25:00 (limit 9.12.2025 17:25:00)
10 100 Kč8.12.2025 10:49:30 (limit 7.12.2025 11:38:19)
9 800 Kč8.12.2025 10:49:30
9 500 Kč8.12.2025 10:49:28 (limit 7.12.2025 11:38:19)