85. Podzimní krajina - Kameničky - velký formát

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 78,5 cm, šířka: 91,5 cm, rámování: 98 x 110 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:25

Dosažená cena: 27 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (30)

9 200 Kč8.12.2025 10:49:28
8 900 Kč8.12.2025 10:49:25 (limit 7.12.2025 11:38:19)
8 600 Kč8.12.2025 10:49:25
8 300 Kč8.12.2025 10:49:23 (limit 7.12.2025 11:38:19)
8 000 Kč8.12.2025 10:49:23
7 700 Kč8.12.2025 10:49:21 (limit 7.12.2025 11:38:19)
7 400 Kč8.12.2025 10:49:21
7 100 Kč8.12.2025 10:49:18 (limit 7.12.2025 11:38:19)
6 800 Kč8.12.2025 10:49:18
6 500 Kč8.12.2025 10:49:16 (limit 7.12.2025 11:38:19)
6 200 Kč8.12.2025 10:49:16
5 900 Kč8.12.2025 10:49:13 (limit 7.12.2025 11:38:19)
5 600 Kč8.12.2025 10:49:13
5 300 Kč7.12.2025 11:38:19 (limit 7.12.2025 11:38:19)
5 000 Kč21.11.2025 21:58:42