Technika: Olej na kartonu
Výška: 38,5 cm, šířka: 40 cm, rámování: 49 x 50,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 19:16
Dosažená cena: 32 800 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč