77. Cestou na pastvu

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 38,5 cm, šířka: 40 cm, rámování: 49 x 50,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 19:16

Dosažená cena: 32 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (50)

18 800 Kč19.4.2023 17:35:38 (limit 19.4.2023 13:00:30)
18 300 Kč19.4.2023 17:35:38
17 800 Kč19.4.2023 17:35:08 (limit 19.4.2023 13:00:30)
17 300 Kč19.4.2023 17:35:08
16 800 Kč19.4.2023 13:00:12
16 300 Kč19.4.2023 13:00:09 (limit 18.4.2023 11:09:11)
16 000 Kč19.4.2023 13:00:09
15 500 Kč19.4.2023 13:00:07 (limit 18.4.2023 11:09:11)
15 000 Kč19.4.2023 13:00:07
14 500 Kč19.4.2023 13:00:04 (limit 18.4.2023 11:09:11)
14 000 Kč19.4.2023 13:00:04
13 500 Kč19.4.2023 13:00:01 (limit 18.4.2023 11:09:11)
13 000 Kč19.4.2023 13:00:01
12 500 Kč18.4.2023 11:09:11 (limit 18.4.2023 11:09:11)
12 000 Kč18.4.2023 11:09:11 (limit 23.3.2023 18:57:21)