39. Letní krajina - 1910

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 61 cm, rámování: 70 x 80 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 19:29

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

70 000 Kč9.1.2023 19:24:35
69 000 Kč9.1.2023 19:19:56
68 000 Kč9.1.2023 19:15:19
67 000 Kč9.1.2023 19:10:38
66 000 Kč9.1.2023 19:05:53
65 000 Kč9.1.2023 19:01:34
64 000 Kč9.1.2023 18:56:55
63 000 Kč9.1.2023 18:52:29
62 000 Kč9.1.2023 18:47:56
61 000 Kč9.1.2023 18:43:14
60 000 Kč9.1.2023 18:42:21 (limit 9.1.2023 18:38:42)
59 000 Kč9.1.2023 18:42:21
58 000 Kč9.1.2023 18:41:25 (limit 9.1.2023 18:38:42)
57 000 Kč9.1.2023 18:41:25
56 000 Kč9.1.2023 18:40:46 (limit 9.1.2023 18:38:42)