Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 61 cm, rámování: 70 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 19:29
Dosažená cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč