39. Letní krajina - 1910

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 61 cm, rámování: 70 x 80 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 19:29

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

36 100 Kč9.1.2023 17:24:13
35 600 Kč9.1.2023 17:00:22 (limit 9.1.2023 17:00:22)
35 100 Kč8.1.2023 17:19:09
34 600 Kč4.1.2023 20:49:14
34 100 Kč4.1.2023 16:36:27
34 000 Kč4.1.2023 16:36:27 (limit 30.12.2022 16:55:30)
33 600 Kč4.1.2023 16:36:21 (limit 30.12.2022 16:55:30)
33 100 Kč4.1.2023 16:36:21
32 600 Kč4.1.2023 16:36:14 (limit 30.12.2022 16:55:30)
32 100 Kč4.1.2023 16:36:14
31 600 Kč4.1.2023 16:36:06 (limit 30.12.2022 16:55:30)
31 100 Kč4.1.2023 16:36:06
30 600 Kč4.1.2023 16:36:02 (limit 30.12.2022 16:55:30)
30 100 Kč4.1.2023 16:36:02
29 600 Kč4.1.2023 16:35:58 (limit 30.12.2022 16:55:30)