39. Letní krajina - 1910

Autor: Josef Ullmann
(1870)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 61 cm, rámování: 70 x 80 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 19:29

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

55 000 Kč9.1.2023 18:40:46
54 000 Kč9.1.2023 18:39:56 (limit 9.1.2023 18:38:42)
53 000 Kč9.1.2023 18:39:56 (limit 9.1.2023 18:39:56)
49 100 Kč9.1.2023 18:37:20
49 000 Kč9.1.2023 18:37:20 (limit 9.1.2023 17:00:22)
48 600 Kč9.1.2023 18:35:24 (limit 9.1.2023 17:00:22)
48 100 Kč9.1.2023 18:35:24
47 600 Kč9.1.2023 18:35:21 (limit 9.1.2023 17:00:22)
47 100 Kč9.1.2023 18:35:21
46 600 Kč9.1.2023 18:35:17 (limit 9.1.2023 17:00:22)
46 100 Kč9.1.2023 18:35:17
45 600 Kč9.1.2023 18:35:13 (limit 9.1.2023 17:00:22)
45 100 Kč9.1.2023 18:35:13
44 600 Kč9.1.2023 18:35:10 (limit 9.1.2023 17:00:22)
44 100 Kč9.1.2023 18:35:10