54. Domorodí bojovníci

Autor: Jiří Trnka
(1912)

Jiří Trnka (24. února 1912 Plzeň-Petrohrad – 30. prosince 1969 Praha) byl český výtvarníkloutkářilustrátor, malíř, sochař, spisovatelscenáristakostýmní výtvarník a režisér animovaných filmů. Jeden ze zakladatelů českého animovaného filmu a světově uznávaný ilustrátor a tvůrce loutkových filmů.
Barevná litografie, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 22,8 cm, šířka: 15,8 cm, rámování: 37,5 x 29,5 cm

Konec aukce: 01.02.2021 19:13

Dosažená cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (38)

2 900 Kč1.2.2021 18:25:55
2 700 Kč1.2.2021 18:16:20
2 500 Kč26.1.2021 13:53:24
2 300 Kč19.1.2021 10:50:13
2 100 Kč18.1.2021 19:20:08
1 900 Kč15.1.2021 20:30:49
1 700 Kč9.1.2021 21:08:45
1 500 Kč29.12.2020 18:41:48