Nově rámováno.
Technika: Dřevoryt
Výška: 15,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 32 x 42,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 19:45
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (27)