Signováno vpravo dole.
Jan Trampota
Narodil se 21.5. 1889 v Žižkově a zemřel 19.10. 1942 v Poděbradech.
Působil jako malíř v Pěčíně v Orlických Horách. Byl žákem uměl. prům. školy v Praze. Byl krajinářem a figuralistou. Vystavoval od r. 1913 v Kunsthalle v Bernu. V dubnu roku 1927 vystavoval na členské výstavě Mánesa v Praze. V pozdějších pracích se projevuje vliv francouzského krajinářství, jež vrcholil po jeho pobytu v Normandii.
Jan Trampota
Technika: Olej na kartonu
Výška: 23 cm, šířka: 27,2 cm, rámování: 36 x 40,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 19:38
Dosažená cena: 8 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)