73. Pod mrakem

Autor: Jan Trampota
(1889)

Signováno vpravo dole.
Jan Trampota
Narodil se 21.5. 1889 v Žižkově a zemřel 19.10. 1942 v Poděbradech.
Působil jako malíř v Pěčíně v Orlických Horách. Byl žákem uměl. prům. školy v Praze. Byl krajinářem a figuralistou. Vystavoval od r. 1913 v Kunsthalle v Bernu. V dubnu roku 1927 vystavoval na členské výstavě Mánesa v Praze. V pozdějších pracích se projevuje vliv francouzského krajinářství, jež vrcholil po jeho pobytu v Normandii.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 23 cm, šířka: 27,2 cm, rámování: 36 x 40,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 19:38

Dosažená cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (25)

4 300 Kč3.4.2020 22:19:17
4 100 Kč1.4.2020 18:30:53
3 900 Kč20.3.2020 12:26:43
3 700 Kč19.3.2020 19:22:36
3 500 Kč18.3.2020 23:18:18
3 300 Kč17.3.2020 21:56:55
3 100 Kč16.3.2020 08:11:07
2 900 Kč15.3.2020 20:25:57
2 700 Kč14.3.2020 17:36:24
2 500 Kč7.3.2020 14:43:38