Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole, číslováno. S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932.
Jan Trampota
Narozený 21.5. 1889 v Žižkově a zemřel 19.10. 1942 v Poděbradech.
Působil jako malíř v Pěčíně v Orlických Horách. Byl žákem uměl. prům. školy v Praze. Byl krajinářem a figuralistou. Vystavoval od r. 1913 v Kunsthalle v Bernu. V dubnu roku 1927 vystavoval na členské výstavě Mánesa v Praze. V pozdějších pracích se projevuje vliv francouzského krajinářství, jež vrcholil po jeho pobytu v Normandii.
Jan Trampota
Výška: 48,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 56 x 67,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 18:32
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 24.10.2019 00:21:09 |