69. Pohled do očí

Autor: Marie Toyen Čermínová
(1902)

Výška: 16,3 cm, šířka: 10 cm, rámování: 38,2 x 30 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 19:14

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

2 900 Kč11.9.2022 22:35:40
2 700 Kč8.9.2022 23:43:14
2 500 Kč5.9.2022 17:02:59