Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 16,7 cm, šířka: 9,8 cm, rámování: 35,6 x 27,3 cm
Konec aukce: 20.03.2023 22:19
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč