Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Zinkografie
Výška: 9,3 cm, šířka: 7 cm, rámování: 28,2 x 25,6 cm
Konec aukce: 20.08.2024 21:41
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (25)