Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Zinkografie
Výška: 15,8 cm, šířka: 9 cm, rámování: 40 x 31,4 cm
Konec aukce: 20.08.2024 20:27
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (26)