Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 16,7 cm, šířka: 9,8 cm, rámování: 35,6 x 27,3 cm
Konec aukce: 19.08.2024 19:52
Dosažená cena: 5 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč