Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, nově rámováno
Technika: Zinkografie
Výška: 17 cm, šířka: 9,4 cm, rámování: 42,5 x 34 cm
Konec aukce: 13.06.2022 20:05
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)