108. Dítě a hvězdy

Autor: Marie Toyen Čermínová
(1902)

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, nově rámováno
Technika: Zinkografie
Výška: 17 cm, šířka: 9,4 cm, rámování: 42,5 x 34 cm

Konec aukce: 13.06.2022 20:05

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (43)

8 300 Kč13.6.2022 19:52:57
8 000 Kč13.6.2022 19:50:53
7 700 Kč13.6.2022 19:50:40
7 400 Kč13.6.2022 19:49:21
7 100 Kč13.6.2022 19:48:20
6 800 Kč13.6.2022 19:46:55
6 500 Kč13.6.2022 19:44:59
6 200 Kč13.6.2022 19:43:52
5 900 Kč13.6.2022 19:42:58
5 600 Kč13.6.2022 19:42:39
5 300 Kč13.6.2022 19:41:48
5 000 Kč13.6.2022 09:14:01
4 870 Kč13.6.2022 09:14:01 (limit 29.5.2022 00:03:02)
4 800 Kč13.6.2022 09:13:57 (limit 29.5.2022 00:03:02)
4 600 Kč13.6.2022 09:13:57