Signováno vlevo dole, zaskleno, místy nepatrné tečky.
Technika: Akvarel
Výška: 49,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 71 x 52,7 cm
Konec aukce: 30.10.2023 19:26
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 30.10.2023 19:21:18 |