Signováno vlevo dole, místy mírně podřená malba, zaskleno, nově rámováno
Technika: Akvarel
Výška: 48,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 64 x 48 cm
Stav: Mírně podřená malba
Konec aukce: 31.01.2022 21:29
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč