Výška: 39,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 41,5 x 25,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 19:32
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (32)