93. Kubistické akty

Autor: František Tichý
(1896)

Výška: 39,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 41,5 x 25,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 19:32

Dosažená cena: 10 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (32)

5 100 Kč22.3.2020 14:01:19
4 900 Kč20.3.2020 12:28:59
4 700 Kč20.3.2020 12:27:01
4 500 Kč20.3.2020 12:24:19
4 300 Kč19.3.2020 19:23:58
4 100 Kč18.3.2020 23:14:34
3 900 Kč17.3.2020 22:07:25
3 700 Kč17.3.2020 21:57:29
3 500 Kč17.3.2020 17:02:10
3 300 Kč16.3.2020 08:12:09
3 100 Kč15.3.2020 20:27:44
2 900 Kč13.3.2020 07:43:16
2 700 Kč12.3.2020 23:18:29
2 500 Kč11.3.2020 14:30:26
2 300 Kč8.3.2020 20:55:51