Technika: Kolorovaná kresba tuší
Výška: 16,2 cm, šířka: 22,3 cm, rámování: 35,7 x 43,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:19
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)