61. Akrobatka

Autor: František Tichý
(1896)

Technika: Kolorovaná kresba tuší
Výška: 16,2 cm, šířka: 22,3 cm, rámování: 35,7 x 43,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.09.2022 19:19

Dosažená cena: 11 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (40)

8 000 Kč5.9.2022 19:00:12
7 500 Kč5.9.2022 18:58:27
7 200 Kč5.9.2022 18:58:06
6 900 Kč5.9.2022 18:56:00
6 600 Kč5.9.2022 18:54:49
6 300 Kč5.9.2022 18:31:46
6 000 Kč5.9.2022 17:57:29
5 700 Kč5.9.2022 17:44:11
5 400 Kč5.9.2022 17:44:03 (limit 5.9.2022 16:54:27)
5 400 Kč5.9.2022 17:44:03
5 100 Kč5.9.2022 16:54:21
4 900 Kč5.9.2022 16:43:59
4 700 Kč4.9.2022 23:23:09 (limit 3.9.2022 22:05:25)
4 700 Kč4.9.2022 23:23:09
4 500 Kč3.9.2022 22:05:13