19. Výjev z varieté

Autor: František Tichý
(1896)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30 cm, šířka: 23,6 cm, rámování: 57,9 x 43 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:21

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (57)

14 600 Kč6.12.2021 18:15:09 (limit 21.11.2021 21:40:14)
14 100 Kč6.12.2021 18:15:09
13 600 Kč6.12.2021 18:15:07 (limit 21.11.2021 21:40:14)
13 100 Kč6.12.2021 18:15:07
12 600 Kč6.12.2021 18:15:05 (limit 21.11.2021 21:40:14)
12 100 Kč6.12.2021 18:15:04
11 600 Kč6.12.2021 14:47:48 (limit 21.11.2021 21:40:14)
11 100 Kč6.12.2021 14:47:47
10 600 Kč30.11.2021 18:47:51 (limit 21.11.2021 21:40:14)
10 100 Kč30.11.2021 18:47:51
9 800 Kč30.11.2021 18:47:49 (limit 21.11.2021 21:40:14)
9 500 Kč30.11.2021 18:47:49
9 200 Kč30.11.2021 18:47:47 (limit 21.11.2021 21:40:14)
8 900 Kč30.11.2021 18:47:47
8 600 Kč30.11.2021 18:47:44 (limit 21.11.2021 21:40:14)