Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30 cm, šířka: 23,6 cm, rámování: 57,9 x 43 cm
Konec aukce: 06.12.2021 19:21
Dosažená cena: 29 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (57)