19. Výjev z varieté

Autor: František Tichý
(1896)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30 cm, šířka: 23,6 cm, rámování: 57,9 x 43 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:21

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (57)

22 000 Kč6.12.2021 18:39:13
21 100 Kč6.12.2021 18:37:02
20 600 Kč6.12.2021 18:36:26
20 100 Kč6.12.2021 18:34:00
19 600 Kč6.12.2021 18:32:08
19 100 Kč6.12.2021 18:29:54
18 600 Kč6.12.2021 18:28:52
18 100 Kč6.12.2021 18:26:07
17 600 Kč6.12.2021 18:23:31
17 100 Kč6.12.2021 18:21:24
16 600 Kč6.12.2021 18:19:28
16 100 Kč6.12.2021 18:15:13
16 000 Kč6.12.2021 18:15:13 (limit 21.11.2021 21:40:14)
15 600 Kč6.12.2021 18:15:11 (limit 21.11.2021 21:40:14)
15 100 Kč6.12.2021 18:15:11