Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 61 x 81 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 21:08
Dosažená cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (55)