Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 40 cm, šířka: 36 cm, rámování: 60 x 53,3 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč