7. Z bretaně

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Signováno vpravo dole. Původní krásný stav. Velmi dekorativní rám.
Narozen 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních. Zemřel v roce 1945.
Malíř krajinář a grafik.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89,2 cm, šířka: 89,5 cm, rámování: 115 x 114 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 18:06

Dosažená cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (100)

9 200 Kč27.11.2019 23:34:10 (limit 27.11.2019 23:34:10)
8 900 Kč22.11.2019 08:52:45
8 600 Kč21.11.2019 21:32:12
8 300 Kč15.11.2019 13:42:25
8 000 Kč15.11.2019 13:42:22 (limit 13.11.2019 19:28:35)
7 700 Kč15.11.2019 13:42:22
7 400 Kč15.11.2019 13:42:13 (limit 13.11.2019 19:28:35)
7 100 Kč15.11.2019 13:42:13
6 800 Kč15.11.2019 13:42:10 (limit 13.11.2019 19:28:35)
6 500 Kč15.11.2019 13:42:10
6 200 Kč15.11.2019 13:42:07 (limit 13.11.2019 19:28:35)
5 900 Kč15.11.2019 13:42:07
5 600 Kč13.11.2019 19:28:14
5 300 Kč11.11.2019 16:09:30
5 000 Kč6.11.2019 15:45:47