Signováno vpravo dole. Původní krásný stav. Velmi dekorativní rám.
Narozen 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních. Zemřel v roce 1945.
Malíř krajinář a grafik.
Malíř krajinář a grafik.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89,2 cm, šířka: 89,5 cm, rámování: 115 x 114 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:06
Dosažená cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (100)