7. Z bretaně

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Signováno vpravo dole. Původní krásný stav. Velmi dekorativní rám.
Narozen 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních. Zemřel v roce 1945.
Malíř krajinář a grafik.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89,2 cm, šířka: 89,5 cm, rámování: 115 x 114 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 18:06

Dosažená cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (100)

15 600 Kč30.11.2019 18:12:30
15 100 Kč29.11.2019 06:01:12
15 000 Kč29.11.2019 06:01:12 (limit 27.11.2019 23:34:10)
14 600 Kč29.11.2019 06:01:10 (limit 27.11.2019 23:34:10)
14 100 Kč29.11.2019 06:01:10
13 600 Kč29.11.2019 06:00:10 (limit 27.11.2019 23:34:10)
13 100 Kč29.11.2019 06:00:10
12 600 Kč29.11.2019 06:00:01 (limit 27.11.2019 23:34:10)
12 100 Kč29.11.2019 06:00:01
11 600 Kč29.11.2019 05:59:58 (limit 27.11.2019 23:34:10)
11 100 Kč29.11.2019 05:59:58
10 600 Kč29.11.2019 05:59:55 (limit 27.11.2019 23:34:10)
10 100 Kč29.11.2019 05:59:55
9 800 Kč29.11.2019 05:59:52 (limit 27.11.2019 23:34:10)
9 500 Kč29.11.2019 05:59:52