4. Zimní Hradčany - velký formát

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 90,5 cm, šířka: 121 cm, rámování: 123 x 154 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 18:19

Dosažená cena: 46 330 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (80)

33 060 Kč6.12.2021 18:03:41
32 560 Kč6.12.2021 18:03:29 (limit 6.12.2021 18:03:28)
32 060 Kč6.12.2021 18:03:06
31 560 Kč6.12.2021 18:03:01 (limit 6.12.2021 18:02:19)
31 100 Kč6.12.2021 18:03:01
30 600 Kč6.12.2021 18:02:45 (limit 6.12.2021 18:02:19)
30 100 Kč6.12.2021 18:02:45
29 600 Kč6.12.2021 18:02:31 (limit 6.12.2021 18:02:19)
29 100 Kč6.12.2021 18:02:31
28 600 Kč6.12.2021 18:02:19 (limit 6.12.2021 18:02:19)
28 100 Kč6.12.2021 18:01:29
27 890 Kč6.12.2021 18:01:29 (limit 6.12.2021 17:56:47)
27 600 Kč6.12.2021 18:01:21 (limit 6.12.2021 17:56:47)
27 100 Kč6.12.2021 18:01:21
26 600 Kč6.12.2021 17:58:53 (limit 6.12.2021 17:56:47)