4. Zimní Hradčany - velký formát

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 90,5 cm, šířka: 121 cm, rámování: 123 x 154 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 18:19

Dosažená cena: 46 330 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (80)

39 830 Kč6.12.2021 18:09:20 (limit 6.12.2021 18:09:00)
39 330 Kč6.12.2021 18:09:20
38 830 Kč6.12.2021 18:09:00 (limit 6.12.2021 18:09:00)
38 330 Kč6.12.2021 18:05:16
37 830 Kč6.12.2021 18:05:06
37 330 Kč6.12.2021 18:04:51
36 830 Kč6.12.2021 18:04:44 (limit 6.12.2021 18:04:39)
36 830 Kč6.12.2021 18:04:44
36 330 Kč6.12.2021 18:04:37
35 830 Kč6.12.2021 18:04:30
35 330 Kč6.12.2021 18:04:19 (limit 6.12.2021 18:04:19)
34 830 Kč6.12.2021 18:04:08
34 330 Kč6.12.2021 18:04:00
33 830 Kč6.12.2021 18:03:48
33 330 Kč6.12.2021 18:03:41 (limit 6.12.2021 18:03:28)