Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 89,5 cm, šířka: 89,5 cm, rámování: 109 x 109 cm
Konec aukce: 23.02.2020 18:48
Dosažená cena: 38 700 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Seznam příhozů (72)