24. Karlův most - velký formát

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 89,5 cm, šířka: 89,5 cm, rámování: 109 x 109 cm

Konec aukce: 23.02.2020 18:48

Dosažená cena: 38 700 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Seznam příhozů (72)

25 000 Kč13.2.2020 21:41:32 (limit 12.2.2020 16:29:02)
24 700 Kč13.2.2020 21:41:23 (limit 12.2.2020 16:29:02)
24 200 Kč13.2.2020 21:41:23
23 700 Kč13.2.2020 21:41:18 (limit 12.2.2020 16:29:02)
23 200 Kč13.2.2020 21:41:18
22 700 Kč13.2.2020 21:41:12 (limit 12.2.2020 16:29:02)
22 200 Kč13.2.2020 21:41:12
21 700 Kč12.2.2020 16:28:53
21 200 Kč4.2.2020 10:52:57
20 700 Kč3.2.2020 16:04:08
20 200 Kč2.2.2020 18:50:56
20 000 Kč2.2.2020 18:50:56 (limit 29.1.2020 18:05:51)
19 700 Kč2.2.2020 18:50:53 (limit 29.1.2020 18:05:51)
19 200 Kč2.2.2020 18:50:53
18 700 Kč2.2.2020 18:50:50 (limit 29.1.2020 18:05:51)